top of page
Tiny House Done - stavte se u nás

Než se rozhodnete stavět, stavte se u nás.

Výroba

 

Do 5 týdnů u vás.
V areálu šroubáren v Libčicích se rodí pod rukama teamu Devoto každý kus individuálně a s detailem výrobce kvalitního českého nábytku. Výroba zabere zhruba 5 týdnů a pak vám vše dovezeme až na místo, kde vám buďto celý domek postavíme my, nebo si ho vybudujete sami s naší odbornou asistencí.

 

Tiny House Done - Glampu výhled
Tiny House Done - Glamp

Výhled a lokalita

 

Bez stavebního povolení a sítí.
Nároky nejsou velké - nepotřebujete sítě ani složité povolení. Svými malými rozměry a dispozicí se tak hodí na ta nejčarokrásnější místa, kde je výhled tou největší devizou.

Podmínky umisťování DONE do krajiny a technické detaily naleznete zde.

 

2

 

2

 

Výběr

 

Mezi 3 variantami výbavy.
Velikost máte vždy danou. 12m  a 5m  terasa – větší ani menší už to nebude. Co si vybrat můžete, je barva, vnitřní výbava – kamna, kuchyňský kout, sprcha i toaleta – a řešení moderních technologií na míru vašemu pozemku. Do panenské přírody, na chatu i do kempu. A dostanete sazenici stromu, kterou si u domu vysadíte. 

 

2

12m  luxusního zážitku v přírodě. Pokoj s ložnicí, kuchyní, sprchou i toaletou. A nekonečným výhledem.

Glamp

 

Pro pozemek se sítěmi.
Zažijte to nejlepší z DONE. Speciální prvky výbavy, jako je  jasanová kuchyň s corianovou deskou nebo designový stylový nábytek. Komfort sítí můžeme doplnit kamny pro romantické zimní večery, využitím dešťové vody a kořenové čističky. Více o verzi v konfiguraci níže.

 

Konfigurace

 

Nakonfigurujte si DONE podle vlastního přání. Nebo si vyberte už ze tří předdefinovaných variant. I u nich si lze ještě rozhodnout, co přesně v nich budete mít

 

Odesláním formuláře získáte od nás cenovou nabídku a přibližné možnosti výstavby ve vaší lokalitě i financování.

Offgrid

 

Pro pozemek bez sítí.
Vnitřní výbava může nabízet luxus glampové varianty i standardní doplňky. Komfort zajišťují velkorysá kamna,  nádrže na vodu a energiie, o kterou se stará buď menší gelová baterie, nebo systém solárních panelů. Separovaný materiál můžete ukládat přímo do kompostů, resp. do jímky. Více o verzi v konfiguraci níže.

 

Financování

 

Na míru vašim potřebám.
Díky naší spolupráci s finančními partnery Vám zajistíme financování domku, pozemku a třeba i solárních panelů. All in one. Detailnější nabídku vám spolu s konfigurací rádi zašleme.

 

Core

 

Pro základní využití.
Minimalistická, ale obyvatelná základní verze bez prvků jako je kuchyňka, komín, kamna, toaleta, či sprcha. Může sloužit například jako útulna, odpočívadlo či hospodářské stavení v krajině. Více o verzi v konfiguraci níže.

 

Tiny House Done - konfigurace
Konfigurace
Konfigurator
bottom of page