top of page
Glamp v lese, Bořená Hora

Bořená Hora - Glamp v lese

Tiny House Done, Glamp v lese

Bořená Hora

 

Je místo s mimořádně působivou atmosférou, ještě před příjezdem do zahrady, potkáte naše ovečky, které prosím nekrmte, pouze pokud bude na místě krmná směs či tráva připravena pro tyto účely. Rozlehlá zahrada, ve které se nacházejí rozličné ovocné stromy poskytuje stín i prostor pro hry, za hranicí zahrady se rozléhá les, který nabízí prostor pro procházky a houbaření, případně můžete projít až k nedalekému lomu Štětkovice, kde se můžete vykoupat v průzračné vodě, ale také potápět a prohledávat poklady, které tam pro potápěče umístil místní provozovatel. Ten zde vybírá vstupné, ale stojí to za to!

 

DONE

 

Se nachází na slunné zahradě, kde díky solární střeše a bateriím dokáže vygenerovat dostatek energie pro provoz celého domu. Ohřev vody zajišťuje bioplynová stanice, která z odpadů v toaletě generuje plyn a tímto je ohřívána voda v průběhu chladných měsíců. S energií je potřeba šetřit, ale díky chytré aplikaci zjistíte jak na tom jste a kolik energie zbývá do konce vašeho pobytu.

 

Architektonicky

 

Je DONE minimalistickou stavbou, která ovšem klame tělem. V domku si můžete díky na míru sestavované sadě skládacího nábytku vytvořit svůj taneční prostor. A pokud by vám nestačil, je zde velkoformátová terasa, kde se můžete roztančit zcela…nebo také grilovat, saunovat, odpočívat, nebo jen tak pozorovat ovce, ovoce a poslouchat šumění lesa.

 

Exkluzivní zážitek uprostřed přírody ve Středních Čechách.

Bořená Hora, okolí Lomu

Done se nachází na slunné zahradě, kde díky solární střeše a bateriím dokáže vygenerovat dostatek energie pro provoz celého domu. Ohřev vody zajišťuje bioplynová stanice, která z odpadů v toaletě generuje plyn a tímto je ohřívána voda v průběhu chladných měsíců. S energií je potřeba šetřit, ale díky chytré aplikaci zjistíte jak na tom jste a kolik energie zbývá do konce vašeho pobytu.

 

V průběhu svého pobytu můžete využít speciálního stolu z lávového kamene, který ve svém středu ohřívá a griluje naše lokální produkty. Zeleninu a jehněčí, dále přeštické vepřové z nedalekého vyhlášeného chovu, které si můžete s dostatečným předstihem objednat a my vám je zpracujeme tak, abyste měli s přípravou minimum starostí.

 

V podzemí starodávného sklípku, který naleznete nedaleko chatky naleznete prostor pro chlazení vín a výše uvedených potravin, po domluvě vám připravíme párovaná vína k vybraným masům a zelenině, stejně tak jako lokální ovoce ze sadu ve kterém se DONE nachází

 

Koho vzít sebou?

 

Pobyty jsou ideální pro jednotlivce či páry. Díky nedaleko stojícím kamnům nedoporučujeme přistýlku pro děti, případně pouze s vlastní postýlkou. Zvířata sebou jen po předchozí konzultaci. Na pozemku se vyskytují ovce a snažíme se o jejich klidný pobyt stejně jako u vás.

 

Bořená Hora, sklípek
Lom Bořená Hora
Rezervování pobytu
Čas příjezdu

Vaše rezervace byla úspěšně odeslána!

Instrukce

 

Po příjezdu naleznete instrukce pro otevření domku, ty jsou na místě vždy po úklidu, který probíhá do 16:00 hodin. Opustit domek je potřeba vždy do 12:00, tedy do poledne.

 

Rezervace Bořená Hora
bottom of page